Vítejte na stránkách penzionu U Čarodějky

Nově nabízíme pronájem celého objektu na 5 a více nocí za 3900,- Kč. Pronájem celého objektu na 1 až 5 nocí za 4200,- Kč, k dispozici společenská místnost z barem. Výčepní zařízení k dispozici. Ceny neplatí od 26.12.- 2.1.

Rekreační středisko se nachází ve Vernířovicích v okrese Šumperk v Jeseníkách nedaleko lázeňského městečka Velké Losiny s termálními lázněmi a bazénem.


Provoz zařízení je zaměřen především na rekreaci rodin s dětmi, školy v přírodě, školení, kurzy
( společenská místnost - jídelna je vybavená projektorem ), lyžařské a turistické výlety. Tyto aktivity se pořádají jak v týdenních cyklech, tak i několikadenní ( přes týden i víkend ). Ceny pobytů a možnosti stravy ( polopenze - plná penze ) dohodou. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV. V hlavní budově je sklad potravin, kuchyň a restaurace dimenzovaná pro plnou kapacitu, společenská místnost, restaurace penzionu pro 30 míst.


Další objekt je dřevěná chatka pro 14 osob se sociálním zařízením. Součástí objektu je hřiště a bazén. Asi 300m od objektu je sjezdovka se dvěma vleky. Přístup k internetu přes wi-fi, možnost zapůjčení notebooku.

Objekt lze pronajmout i celý , k dispozici 23 lůžek , 7 pokojů s vlastním soc. zařízením , společenská místnost , restaurace s barem a výčepem.

Možnost zapůjčení horských kol přímo u nás, a v blízkém areálu Brněnka půjčujeme terénní čtyřkolky na výlety po okolí - více info najdete v sekci RELAXACE Pro ty co mají raději přírodu, je kousek od Čarodějky Ranč, kde je možnost vyjížděk na koních.

Tipy na výlety

Prakticky po celý rok je možné využívat blízké termální lázně s léčebnou vodou v krásném prostředí Losinského parku. Určitě stojí za návštěvu i muzeum ručně vyráběného papíru.
Asi 20km od Vernířovic je známé rašeliniště Skřítek, odkud se můžete vydat pěšky na Bridličnou horu, Jelení studánku, Petrovy kameny, až na Praděd - naši pátou nejvyšší horu v ČR. Město Šumperk vzdálené asi přibližně 15km od Vernířovic je také označováno za "Bránu Jeseníků", protože leží na křižovatce cest, které vedou k nejvýznamnějším horským výchozím základnám - Skřítek, Červenohorksé sedlo, Rámzová a také k úpatí masivu Kralického Sněžníku. V okolí je také k vidění spousta hradů a zámků ( Zámek Velké Losiny, Zámek Bruntál, Hrad Sovinec ... ) Přibližně 60km od Vernířovic je vodní veledílo Slezská Harta, kde se natáčel velkofilm Johanka z Arku. V blízkosti přehrady jsou vidět vrcholy vyhaslých sopek - Velký Roudný a Malý Roudný.


velke_losiny  bridlicna_hora  petrovi_kameny  praded
 


       Penzion Jeseníky U Čarodějky
       Penzion Jeseníky U Čarodějky
       Penzion Jeseníky U Čarodějky
       Penzion Jeseníky U Čarodějky
www.brnenka.net           www.vernirovice.cz