Hotel Jeseníky REONEO

ImageDovolujeme si Vám nabídnout ubytovací a stravovací služby v našem hotelu Jeseníky REONEO v obci Vernířovice, ležící v horském údolí pod hlavním hřebenem pohoří Jeseníky na Severní Moravě. Ubytovací kapacita hotelu Jeseníky činí 75 lůžek, které jsou rozděleny do dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Hotel Reoneo je vybaven restaurací s TV a šipkami, která sloužící i jako jídelna pro rekreanty (možnost snídaní, polopenzí ). V letním období hosté mohou posedět na prostorné venkovní terase. Dále je k dispozici společenská místnost s TVkulečníkem, místnost se stolním tenisem a lyžárna.

Image

hotel ReoneoV areálu hotelu Jeseníky se nachází hřiště na minikopanou, míčové hry a tenis, dále ruské kuželky a ohniště . Vlastní parkoviště zdarma.  Kromě klidné rodinné rekreace v jednom z ekologicky nejčistších míst v České republice (horské klima a vlastní studna s „kojeneckou“ vodou), je hotel Jeseníky REONEO ideálním místem pro ozdravné pobyty mládeže, školy v přírodě, dětské tábory, semináře, skupinové akce a oslavy s ubytováním v Jeseníkách.

Ceník

Ceny za ubytování v Jeseníkách

  • Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením.
  • Doprava do skiareálu Brněnka - | skibus ZDARMA

 

Silvestrovský pobyt 25.12. - 3.1. příplatek 100,- Kč osoba /noc.

  • Děti do 2 let bez nároku na stravu a lůžko ZDARMA

Jaro , Léto , Podzim            

  • Ubytování + snídaně                          570,- Kč / dospělí /
  • Ubytování + snídaně                          460,- Kč / děti do 10 let 
  • Ubytování + polopenze                      620,- Kč / dospělí /
  • Ubytování + polopenze                      500,- Kč / děti do 10 let 

Zima                                          

  • Ubytování + polopenze ............. 620,- Kč / dospělí
  • Ubytování + polopenze ............. 500,- Kč / děti do 10ti let

Ceny se můžou měnit v závislosti na situaci na trhu.

 

K uvedeným cenám se připočítává rekreační poplatek obci 20,-Kč - osoby 18 - 70 let (osoba/noc).

Při ubytování jen na jednu noc příplatek 100,- Kč/osoba.

Příplatek za neobsazené lůžko na 2 lůžkovém pokoji - 200,- Kč /noc

Nástup pobytu od 14:00 Hod.

Ukončení pobytu do 10:00 Hod.

Platební a storno podmínky:

1. Cenu pobytu lze hradit hotově, převodem z účtu (dokladem je výpis z účtu, ze kterého je patrné, že částka byla odepsána z účtu) nebo poštovní poukázkou (dokladem je ústřižek složenky). Minimální záloha je 50% z ceny pobytu. (platební kartou u Nás NELZE platit.)

2. V případě částečné úhrady bude zbylá část uhrazena v den příjezdu nebo max. do skončení pobytu hotově.

3. V případě neuhrazení částky (zálohy) v uvedeném termínu jsme nuceni rezervaci ubytování a služeb zrušit.

4. Rekreant je oprávněn zrušit pobyt kdykoliv. Zrušení musí být provedeno písemně, osobně nebo telefonicky a platí pro ně následující stornopoplatky, přičemž pro stanovení dne zrušení je rozhodující datum na poštovním razítku (e-mailu)doručení písemného oznámení o zrušení pobytu.

5. Při zrušení rekreace v době 60 dní a více před nástupním termínem se platba vrátí rekreantovi. Při zrušení rekreace v době 46 - 59 dní před nástupním termínem činí stornopoplatek 30% z ceny pobytu. Při zrušení rekreace v době 31 - 45 dní před nástupním termínem činí stornopoplatek 50% z ceny pobytu. Při zrušení rekreace v době 10 - 30 dní před nástupním termínem činí stornopoplatek 80% z ceny pobytu. Při zrušení rekreace v době 9 dní a méně před nástupním termínem činí stornopoplatek 100% z ceny pobytu.

6. Plná cena se rekreantovi vrátí vždy, když na zrušený termín bude zapsán náhradník eventuelně pokud dojde ke stornu z mimořádně závažných důvodů.

7. Za nedočerpaný pobyt se poměrná část poukazu nevrací.

8. Po skončení pobytu je rekreant povinen uhradit hodnotu spotřebované elektrické energie (chatky) a rekreační poplatek, případné škody a ztráty na vybavení, které způsobil on nebo osoby s ním zapsané.

Rezervace ubytování a poptávka volných kapacit na e-mail reoneo@vernirovice.cz


+420 608 444 659 , +420 601565001

 

 

Kde nás najdete